Ruszyła kolejna edycja szkoleń TECE i Wilo dla instalatorów branży grzewczej

Nowe dyrektywy ErP dla pomp obiegowych, prawidłowa instalacja wodnego ogrzewania podłogowego czy zastosowanie rozdzielaczy z mieszaczami pompowymi – to tylko wybrane tematy spotkań dla profesjonalistów organizowanych wspólnie przez producentów branży grzewczej. Firma TECE i Wilo ruszają z kolejną już edycją szkoleń dedykowanych instalatorom oraz wykonawcom instalacji, które odbędą się w mniejszych i większych miastach Polski.
więcej »

Jeszcze więcej stelaży TECE – ruszyła rozbudowa fabryki TPS w Strzelinie

Przedsiębiorstwo TPS Sp. z o.o. rozpoczęło rozbudowę fabryki specjalizującej się w produkcji wysokiej jakości systemów instalacyjnych TECE. Firma TPS to jedno z największych, pod względem zatrudnienia i powierzchni, przedsiębiorstw w Strzelinie. To tu produkowane są m.in. stelaże TECEprofil, których w 2013 roku na rynek trafiło prawie 0,5 mln sztuk.
więcej »

[05.03.2015]

Trendy aranżacyjne w 2015 roku
Duże przeszklone pomieszczenia, drewno i kamień, funkcjonalność oraz zaawansowana technologia – tak będzie wyglądała łazienka w 2015 rok. Zanim jednak podejmiemy decyzję o remoncie, warto zapoznać się z najnowszymi trendami. Może bowiem okazać się, że warto jedynie dokonać drobnych zmian w aranżacji, aby uzyskać nowoczesne, świeże i zaskakujące wnętrze.
więcej »

[09.12.2014]

Luksus dobrze zaprogramowany – firma TECE uruchomiła konfigurator terminala TECElux
Czarny lub biały, uruchamiany elektronicznie lub za pomocą przycisków, wyposażony w funkcję regulacji wysokości miski ustępowej, a także oczyszczania powietrza – przy wyborze terminala TECElux możliwości do wyboru jest wiele. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom przyszłych użytkowników, firma TECE wprowadziła wygodne narzędzie. Konfigurator terminala TECElux dostępny jest na stronie producenta.
więcej »

 
Odwodnienia liniowe TECE

Odwodnienia liniowe TECE
Dzięki zastosowaniu rynien odpływowych TECEdrainline nie ma potrzeby montowania brodzików lub kabin natryskowych. W rezulatcie otrzymujemy mozliwość swobodnej aranżacji łazienki.
Odwodnienia liniowe TECE »

Przyciski spłukujące TECE

Przyciski spłukujące TECE
TECE oferuje szeroki asortyment przycisków uruchamiających wykonanych ze stali, szkła lub tworzywa sztucznego kompatybilnych ze wszystkimi spłuczkami TECE. Odkryj różnorodność.
Przyciski spłukujące TECE »

TECElux terminal WC

TECElux terminal WC
TECElux łączy cztery inteligentne funkcje: oczyszczacz powietrza, elektroniczną spłuczkę, technikę spłukiwania dwoma ilościami wody, regulację wysokości. TECElux to terminal dla wszystkich funkcji WC - aktualnych i przyszłych.
TECElux terminal WC »