Żegnamy założyciela grupy TECE.

Założyciel, właściciel i dyrektor wykonawczy grupy TECE, Thomas Fehlings, zmarł po krótkiej i ciężkiej chorobie.
więcej »

NOWOŚĆ! Czarny czy biały? Ekskluzywny terminal TECElux teraz w dwóch wersjach kolorystycznych

Zaskakuje odważnym kolorem i formą, wrażliwością i funkcjonalnością w odsłonie „multi”. Zrywa ze stereotypami i wyznacza nowe kierunki w projektowaniu przestrzeni łazienkowych. TECE inteligentna technika domowa przedstawia: terminal TECElux w eleganckiej czerni.
więcej »

[13.09.2014]

NOWOŚĆ! Gwarancja higieny i czystości – płytka do aplikacji kostek czyszczących w spłuczkach podtynkowych marki TECE
Aplikacja kostek czyszczących bezpośrednio do spłuczki podtynkowej może powodować zatkanie odpływu lub zablokowanie zaworu spustowego. Z kolei popularne zawieszki do toalet są mało estetyczne, niehigieniczne i mało wydajne przy zastosowaniu nowych wersji misek ustępowych typu „rimless”. Jak w prosty sposób zadbać o czystość sanitariatów i bezpieczeństwo użytkowników? Na rynku pojawiło się nowe rozwiązanie – płytka z koszem na kostkę czyszczącą dedykowana stelażom podtynkowym marki TECE.
więcej »

[13.09.2014]

Bo liczy się jakość – firma TECE wyposaża łazienki inwestycji COSMOPOLITAN
Inwestycja Cosmopolitan, pierwsze w Polsce dzieło niemieckiego architekta Helmuta Jahna to: 160 metrów wysokości, 44 piętra, 236 pomieszczeń mieszkalnych i 299 miejsc parkingowych. Na uwagę zasługuje wysoki standard wykończenia i wyposażenia wnętrz, w tym łazienek – znalazło w nich zastosowanie 1500 produktów marki TECE, w tym 460 przycisków i 460 stelaży podtynkowych oraz 580 trawersów do umywalek.
więcej »

 
Odwodnienia liniowe TECE

Odwodnienia liniowe TECE
Dzięki zastosowaniu rynien odpływowych TECEdrainline nie ma potrzeby montowania brodzików lub kabin natryskowych. W rezulatcie otrzymujemy mozliwość swobodnej aranżacji łazienki.
Odwodnienia liniowe TECE »

Przyciski spłukujące TECE

Przyciski spłukujące TECE
TECE oferuje szeroki asortyment przycisków uruchamiających wykonanych ze stali, szkła lub tworzywa sztucznego kompatybilnych ze wszystkimi spłuczkami TECE. Odkryj różnorodność.
Przyciski spłukujące TECE »

TECElux terminal WC

TECElux terminal WC
TECElux łączy cztery inteligentne funkcje: oczyszczacz powietrza, elektroniczną spłuczkę, technikę spłukiwania dwoma ilościami wody, regulację wysokości. TECElux to terminal dla wszystkich funkcji WC - aktualnych i przyszłych.
TECElux terminal WC »