Nowoczesność ponad czasem – nowe przyciski spłukujące TECEnow

Są ekstra płaskie, minimalistyczne i wyznaczają najnowsze standardy w zakresie rozwiązań sanitarnych - mowa o nowej serii przycisków spłukujących TECEnow. Ich klasyczne wzornictwo docenią zarówno zwolennicy subtelnych, eleganckich detali, jak i fani ponadczasowych rozwiązań
więcej »

Akcja: edukacja – zakończyła się kolejna edycja cyklu szkoleń TECE i Wilo dla instalatorów

3 miesiące, 29 miast, 31 spotkań – tak za pomocą liczb można opisać cykl szkoleń dla instalatorów organizowanych wspólnie przez firmy TECE i Wilo. W tegorocznej edycji udział wzięło ponad pół tysiąca uczestników, co dowodzi dużej popularności tej formy edukacji oraz rozwiązań oferowanych przez kluczowych producentów branży grzewczej.
więcej »

[05.03.2015]

Jeszcze więcej stelaży TECE – ruszyła rozbudowa fabryki TPS w Strzelinie
Przedsiębiorstwo TPS Sp. z o.o. rozpoczęło rozbudowę fabryki specjalizującej się w produkcji wysokiej jakości systemów instalacyjnych TECE. Firma TPS to jedno z największych, pod względem zatrudnienia i powierzchni, przedsiębiorstw w Strzelinie. To tu produkowane są m.in. stelaże TECEprofil, których w 2013 roku na rynek trafiło prawie 0,5 mln sztuk.
więcej »

[15.05.2015]

Firma TECE partnerem INSTALACJI ON TOUR
Trzynaście miast Polski, liczne wyzwania, najlepsi specjaliści w swoich fachu i tylko jeden zwycięzca - tak w skrócie można opisać eliminacje do Mistrzostw Polski Instalatorów. Jednym z partnerów wydarzenia INSTALACJE ON TOUR jest firma TECE.
więcej »

 
Odwodnienia liniowe TECE

Odwodnienia liniowe TECE
Dzięki zastosowaniu rynien odpływowych TECEdrainline nie ma potrzeby montowania brodzików lub kabin natryskowych. W rezulatcie otrzymujemy mozliwość swobodnej aranżacji łazienki.
Odwodnienia liniowe TECE »

Przyciski spłukujące TECE

Przyciski spłukujące TECE
TECE oferuje szeroki asortyment przycisków uruchamiających wykonanych ze stali, szkła lub tworzywa sztucznego kompatybilnych ze wszystkimi spłuczkami TECE. Odkryj różnorodność.
Przyciski spłukujące TECE »

TECElux terminal WC

TECElux terminal WC
TECElux łączy cztery inteligentne funkcje: oczyszczacz powietrza, elektroniczną spłuczkę, technikę spłukiwania dwoma ilościami wody, regulację wysokości. TECElux to terminal dla wszystkich funkcji WC - aktualnych i przyszłych.
TECElux terminal WC »