NOWOŚĆ! Czarny czy biały? Ekskluzywny terminal TECElux teraz w dwóch wersjach kolorystycznych

Zaskakuje odważnym kolorem i formą, wrażliwością i funkcjonalnością w odsłonie „multi”. Zrywa ze stereotypami i wyznacza nowe kierunki w projektowaniu przestrzeni łazienkowych. TECE inteligentna technika domowa przedstawia: terminal TECElux w eleganckiej czerni.
więcej »

NOWOŚĆ! Gwarancja higieny i czystości – płytka do aplikacji kostek czyszczących w spłuczkach podtynkowych marki TECE

Aplikacja kostek czyszczących bezpośrednio do spłuczki podtynkowej może powodować zatkanie odpływu lub zablokowanie zaworu spustowego. Z kolei popularne zawieszki do toalet są mało estetyczne, niehigieniczne i mało wydajne przy zastosowaniu nowych wersji misek ustępowych typu „rimless”. Jak w prosty sposób zadbać o czystość sanitariatów i bezpieczeństwo użytkowników? Na rynku pojawiło się nowe rozwiązanie – płytka z koszem na kostkę czyszczącą dedykowana stelażom podtynkowym marki TECE.
więcej »

[13.09.2014]

Bo liczy się jakość – firma TECE wyposaża łazienki inwestycji COSMOPOLITAN
Inwestycja Cosmopolitan, pierwsze w Polsce dzieło niemieckiego architekta Helmuta Jahna to: 160 metrów wysokości, 44 piętra, 236 pomieszczeń mieszkalnych i 299 miejsc parkingowych. Na uwagę zasługuje wysoki standard wykończenia i wyposażenia wnętrz, w tym łazienek – znalazło w nich zastosowanie 1500 produktów marki TECE, w tym 460 przycisków i 460 stelaży podtynkowych oraz 580 trawersów do umywalek.
więcej »

[02.10.2014]

Przyciski TECEsquare w finale konkursu Dobry Wzór 2014!
Co roku Instytut Wzornictwa Przemysłowego nagradza znakiem Dobry Wzór produkty dostępne na polskim rynku. Niezwykle miło nam poinformować Państwa, że przyciski TECEsquare zakwalifikowały się do finału tegorocznej edycji konkursu.
więcej »

 
Odwodnienia liniowe TECE

Odwodnienia liniowe TECE
Dzięki zastosowaniu rynien odpływowych TECEdrainline nie ma potrzeby montowania brodzików lub kabin natryskowych. W rezulatcie otrzymujemy mozliwość swobodnej aranżacji łazienki.
Odwodnienia liniowe TECE »

Przyciski spłukujące TECE

Przyciski spłukujące TECE
TECE oferuje szeroki asortyment przycisków uruchamiających wykonanych ze stali, szkła lub tworzywa sztucznego kompatybilnych ze wszystkimi spłuczkami TECE. Odkryj różnorodność.
Przyciski spłukujące TECE »

TECElux terminal WC

TECElux terminal WC
TECElux łączy cztery inteligentne funkcje: oczyszczacz powietrza, elektroniczną spłuczkę, technikę spłukiwania dwoma ilościami wody, regulację wysokości. TECElux to terminal dla wszystkich funkcji WC - aktualnych i przyszłych.
TECElux terminal WC »